Koralinis kalcis – Sveikatos ir jaunystės mokslinė paslaptis

Informacija apie koralinį kalcį plinta ne tik Šiaurės Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Šis puikus produktas gali padidinti Jūsų organizmo pH pakeisdamas jį iš rūgštinio į šarminį. Jeigu naudojate vitaminus, mineralus ar maisto papildus, Jūs turite žinoti, kad organizmas šių elementų pilnai neįsisavina, jeigu jo pH nors truputį rūgštinis. Palaikyti šarminę reakciją-svarbiausia organizmo biologinė funkcija. …

Informacija apie koralinį kalcį plinta ne tik Šiaurės Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. Šis puikus produktas gali padidinti Jūsų organizmo pH pakeisdamas jį iš rūgštinio į šarminį. Jeigu naudojate vitaminus, mineralus ar maisto papildus, Jūs turite žinoti, kad organizmas šių elementų pilnai neįsisavina, jeigu jo pH nors truputį rūgštinis.

Palaikyti šarminę reakciją-svarbiausia organizmo biologinė funkcija. Jei organizmas nėra šarminis, jam labai sunku mineralines medžiagas įsisavinti optimaliais kiekiais. Todėl Jūs tik švaistote pinigus, pirkdami maisto papildus, nes didžioji jų dalis neįsisavinama.

Koralinis kalcis atėjo pas mus iš japonų salos Okinava. Šio produkto tyrimų ir gautų rezultatų pasekmė-iki 4 milijonų išaugęs japonų, vartojančių koralinį kalcį, kiekis. Ir Amerikoje žmonės, vartojantys šį kalcį, gauna puikius rezultatus. Paklausykime žymaus chemiko, knygos „Kalcio faktorius, sveikatos ir jaunystės mokslinė paslaptis” autoriaus, mokslų daktaro Roberto Barefuto. Paklausykime, kaip jis aiškina Bobui Bremneriui, kompanijos Eič Ti En steigėjui, apie koralinio kalcio svarbą.

Bobas Bremneris: Norėčiau jums pristatyti Robertą Barefutą. Jis yra knygos „Kalcio faktorius. Jaunystės ir sveikatos paslaptis” autorius. Jis chemikas, patentuotų išradimų autorius. Šiandien mes kalbėsime apie kalcį ir jo reikšmę mūsų organizmui.

Pradėsime pokalbį apie šią sveikatos paslaptį. Bobai, aš žinau, kad Tu turi ką mums papasakoti. Robertas Barefutas: Dieve, pagaliau sulaukiau savo valandos! Kalcis, jei kalbėsime apie jo kiekį žmogaus organizme, mineralas Nr. l. Knygoje „Kalcio faktorius. Jaunystės ir sveikatos paslaptis” mes paaiškiname šimtus kalcio reikšmės biocheminių priežasčių. Ir kai Jūs suprantate, koks svarbus kalcis, kiek operacijų žmogaus organizme jis atlieka, kokią lemiančią reikšmę jis turi sveikatai, tada Jūs įmenate sveikatos ir jaunystės paslaptį.

Bobas Bremneris: Tai labai įdomu. Kuo gi reikšmingas kalcis, apart to, kad jis yra pagrindinis kaulų sandaros elementas?

Robertas Barefutas: Visi žino, kad kalcis – tai kaulai. Žodis „kalcis” kilęs iš lotynų kalbos. Senovės romėnai pastebėjo, kad kalkių pagalba viskas sukietėja. Tai, kad cemente yra didelis kalcio kiekis, žino visi. Kalcis yra „žmogaus klijai”, kurie sutvirtina visą žmogaus organizmą. Pagal biocheminį aktyvumą jis panašus į aštuonkojį. Kalcis suriša septynias kitas molekules, tuo tarpu kai jis pats gali būti surištas tik su vandeniu, kaip aštuonkojis. Nė vienas kitas jonas šito negali.

Kalcio dydis būtent toks, kad jis gali laisvai patekti į žmogaus ląstelę ir išjos išeiti. Kai kalcis įeina į ląstelę, jis atsineša grandinę maistingųjų elementų, palieka juos ląstelėje ir eina paimti kitų. Tai panašu į maistingųjų elementų funikulierių.

Neįmanoma nupasakoti visų procesų žmogaus organizme, kuriuose dalyvauja kalcis. Todėl didžiausias mokslininkų rūpestis yra nustatyti priežastis, kodėl žmogaus organizme su metais jo ima trūkti. Kitaip sakant, pusei amerikiečių, sulaukusių 40 metų, jau trūksta organizme kalcio, o sulaukusių 60-ties jo trūksta 90-čiai iš šimto.

Vienu pagrindinių kalcio junginių organizme yra kalcio monoortofosfatas. Tai cheminis saugiklis, palaikantis kraujo pH(vandenilio jonų koncentracija).Nesvarbu, kas nutiks Jūsų kraujui, kalcio pagalba kraujo pH(vandenilio jonų koncentracija) vis tiek bus 7,45.

Net jei Jūs pridedate daugiau rūgšties, vis tiek pH laikysis ties 7,45 riba, kitaip Jūs mirsite. Šį procesą, vykstantį žmogaus organizme, galima apibūdinti taip: vienas ilsisi kito sąskaita. Ką tai reiškia? Kai Jūs gaunate mažiau kalcio, Jūsų organizmas pradeda imti jį iš kaulų. Jei šis procesas užtrunka ilgesnį laiką, susilpnėja žmogaus skeletas. Tada pasigirsta signalai: „O, mes turime problemą. Dar šiek tiek, ir mes subyrėsime. Reikia kažkaip sutvirtėti”. Ir žmogaus organizmas pradeda kaupti kalcį sąnariuose. Gydytojas, matydamas kalcio perteklių sąnariuose, pataria mažinti jo vartojimą. Tai uždaras ratas, vedantis prie kalcio sumažėjimo mūsų organizme. Dėl šios priežasties, o taip pat ir dėl to, kad kaulų rūgštingumas skiriasi nuo kepenų ir inkstų rūgštingumo, kepenyse ir tulžies pūslėje susidaro akmenys. 100 % įrodyta, kad šie akmenys susideda iš kaulų kalcio, o ne iš kalcio, gaunamo su maistu.

Viso to priežastis – kalcio trūkumas maiste.

Bobas Bremneris: Mes platiname produktą pavadinimu koralinis kalcis ir manome, kad tai -stulbinantis kalcio šaltinis. Manau, kad Jūs turite patirties šiuo klausimu.. Gal paaiškinsite, kaip veikia būtent ši kalcio rūšis?

Robertas Barefutas: Pirmiausia pasakysiu, kad apie koralinį kalcį žinau jau 25 metai. Jei jūs užsiimate mitybos tyrimais, tai ieškote vietos, kur žmonės gyvena ilgai, išlaikydami gerą sveikatą, domitės, kuo panašus jų gyvenimo būdas. Tad štai, visas Žemės vietas, kur žmonės gyvena daugiau kaip 100 metų ir 50-čiai neserga, vienija gausus kalcio vartojimas.Ir šis kalcis gaunamas su vandeniu. Šie žmonės geria tirpstančių ledynų vandenį, kuris tekėdamas žemyn per kalnus pasidaro drumstas. Šį vandenį jie vadina „kalnų pienu”. Panašiai yra Japonijoje. Ten nėra kalnų, tačiau tai, ką jie geria, galima vadinti, jūros pienu”. Koralai- tai tas pats mineralų tipas, kuriuos su vandeniu gauna chunza tautelė Pakistane, tautelės, gyvenančios Tibete ir tautelė Titikata-Pietų Amerikoje.(Visos šios tautos garsėja ilgaamžiais ir paprasčiausiai sveikais pagyvenusio amžiaus žmonėmis). Visi jie vartoja didelį kalcio kiekį. Bet pats nuostabiausias dalykas yra tai, kad jie ne tik gausiai vartoja kalcį, bet ir įsisavina ji.

Kalcį įsisavinti labai sunku. Labiausiai tikėtina, kad patekęs į organizmą jis pavirs į kalcio fosfatą ir bus pašalintas lauk kaip šlakas. Koralinis kalcis yra jau joninės formos ir jo įsisavinimas nereikalauja iš Jūsų skrandžio titaniškų pastangų tam, kad išskirtų didelį kiekį druskos rūgšties, reikalingos perdirbti kalcį į jonus ir jį įsisavinti.

Palyginkime du žmones. Vienas jų vartoja koralinį kalcį, kitas – bet kokį kalcio papildą. Antrajam, ypač jei jis vyresnio amžiaus, turi išsiskirti nemažas kiekis druskos rūgšties tik tam, kad imtų įsisavinti kalcį. Tas, kuris vartoja koralinį kalcį, įsisavina jį vos patekus pastarajam į burną.

Nepakanka tik vartoti kalcį. Svarbiausia – ji įsisavinti.

Nėra kitos kalcio rūšies. Kalcis yra kalcis. Jūs galite valgyti cementą. Tai tas pats kalcis. Tačiau jei palyginsime produktus, turinčius kalcio, ir ypač tuos, kuriuose kalcis paruoštas įsisavinti, tai nerasime produkto, prilygstančio koraliniam kalciui.

Bobas Bramneris: Šaunu! Savo knygoje Jūs kalbate apie kalcio įtaką sveikatai, tiksliau, apie jos sutrikimus ir ligas, atsirandančias dėl kalcio trūkumo. Kodėl mes nekalbame apie vėžio ir kalcio trūkumo ryšį?

Robertas Barefutas: Na ką gi. Šiuo atveju norėčiau persikelti į 1909 m. Pensilvanijos universitetą. Ką tais laikais darė chirurgai? Pagal to meto literatūrą, jie ant vėžinių auglių dėdavo dėles ir per 20 min. auglys sumažėdavo keturis kartus.Po to jie išpjaudavo auglį ir uždėdavo tamponą su kaustiku.Ir nebūdavo nei recidyvų, nei metastazių.

Šiandien daugiau kaip 90% žmonių po onkologinių operacijų gali tikėtis ne ligos pasitraukimo, bet priešingai, jos išvešėjimo. Deja, šiandien niekas nebenaudoja kaustiko.

Žmogus, vardu Otto Varburgas, taip susidomėjo šiuo procesu, kad jo tyrimams paskyrė 24 savo gyvenimo metus ir 1932 m. gavo Nobelio premiją chemijos srityje. Jis įrodė, kad vėžio vystimosi procesas yra anaerobinis. Tai reiškia, kad sumažėjus deguonies patekimui j organizmą, padidėja vėžio vystymosi tikimybė, o sumažėjus deguonies, organizmo skysčiai tampa rūgštiniais.

Taigi, už tai jis gavo Nobelio premiją ir dirbo kartu su mano bendraautoriumi daktaru Karlu Ričių, tirdamas, kaip sumažinti vėžio vystimąsi kalcio pagalba. 40-ųjų metų pabaigoje daktaras Karlas Ričis pastebėjo, kad daugelis jo pacientų, sergančių artritu ir kitais sunkiais susirgimais, kenčia nuo kalcio trūkumo.

Jis skirdavo jiems kalcį įvairiausiomis formomis, o taip pat vitaminų geresniam kalcio įsisavinimui, ir pacientams palengvėdavo. Ligoniai atvažiuodavo pas jį invalido vežimėliuose, o po keleto mėnesių jau žaisdavo golfą.

Aš daktarą sutikau 80-aisiais, kai jis atėjo pas mane su pluoštu skrodimų aprašymų. Jis, gydytojas, atėjo pas mane, chemiką, todėl, kad mano specializacija – biologinis kalcis.

Jis man pasakė: “Aš nežinau, kas vyksta. Prašau perskaityti šiuos 5 skrodimų aprašymus.”. Aš perskaičiau. Šiuose aprašymuose nebuvo nė mažiausios užuominos apie vėžį. „Na ir kas?” ,paklausiau aš. „Ogi tas, kad visi šie žmonės sirgo paskutine vėžio stadija. Kadangi visi jie kentė nuo kalcio trūkumo, aš kovojau būtent su šia problema. Kai jų organizme kalcio nebetrūko, jie kažkokiu būdu įveikė vėžį.”

Taip jau yra, kad kalcis-vienintelis elementas, kuris palaiko Jūsų organizmą šiek tiek šarminiu. Būtent todėl kalcis toks mums svarbus, nes tik jis sumažina rūgštingumą. Kalcio pagalba Jūs neutralizuojate rūgštį ir tokioje terpėje vėžys negali vystytis. Kiekvienas mokslininkas, užsiimantis vėžio tyrimais žino, kad vėžys nesivysto šarminėje aplinkoje. Jei Jūs piktybinį auglį patalpinsite į šarminį tirpalą, tai po 3 vai. auglys bus negyvybingas.

Labai svarbu, kad ir sveikosios ląstelės puikiai jausis šarminėje aplinkoje, nes joje yra deguonies.

Kai organizme yra šiek tiek rūgštinė aplinka, Jūs įsisavinate labai nedidelį deguonies kiekį, o jei aplinka šarminė, tada Jūs deguonies įsisavinate 10-20 kartų daugiau. Žmogaus organizmas turi būti šarminis, o kalcis yra pagrindinis elementas, palaikantis jo šarmingumą.

Čia svarbiausia yra tai, kad kalcis yra „bioelementų karalius”. Nė vienas elementas neatlieka tiek funkcijų, matyt todėl Dievas paskyrė jį pagrindiniu žmogaus organizmo elementu. Bobas Bremneris: Tai neįtikėtina! Bet Jūs savo knygoje taip pat kalbate ir apie širdies negalavimus ir kokią įtaką tam turi kalcio trūkumas.

Robertas Barefutas: O taip, aš noriu visų klausančių paklausti: jei cholesterinas toks blogas, kodėl nepaklausus savo gydytojų: “Kodėl neturiu problemų su venomis? Juk tai ta pati širdis, tas pats kūnas, tas pats kraujas, tas pats cholesterinas. Kodėl tik mano arterijos kenčia nuo plokštelių?” Ir iš gydytojo atsakymo Jums iškart taps aišku, kad ne cholesterinas yra tikrasis kaltininkas.

Arterijos ir venos skiriasi. Arterijos turi papildomą raumenų apvalkalą, sudarantį spaudimą, kad kraujas galėtų pasiekti tolimiausias kūno dalis. Mūsų organizme nuo rūgšties labiausiai kenčia raumenys. Jūs žinote, kaip po sunkaus fizinio darbo ar sportavimo skauda raumenis. Tai reiškia, kad Krebso ciklas neturi pakankamai energijos, tada viena gliukozės molekulė skyla į dvi dalis ir susidaro dvi pieno rūgšties molekulės. Būtent pieno rūgštis yra skylučių Jūsų raumenyse atsiradimo priežastis.

Dabar pažiūrėkime, kas vyksta žmogaus organizme, kai jam trūksta kalcio. Tai reiškia, kad jis dabar pilnas pieno rūgšties. Būtent ji pragraužia ertmes arterijose. Bet jei arterijose atsiras skylės, Jūs mirsite. Organizmas paprasčiausiai užlipdo skylutes cholesterinu, kad neprasidėtų kraujavimas.

Įdomiausia yra tai, kad visi kaltina cholesteriną. Vaizdžiai šnekant, kaltiname gaisrininkus, kad gesindami gaisrą, vandeniu suliejo baldus. O juk kaltininkė yra ugnis. Taip ir mūsų atveju.

Tikroji kaltininkė yra rūgštis. O jos atsiradimo priežastis – mineralų trūkumas. Todėl, kai daktaras Ričis gydė savo pacientus nuo kalcio trūkumo, tuo pačiu apsaugojo juos nuo kraujotakos sutrikimų.

Bobas Bremneris: Tai labai svarbu. Jūs žinote, kad vėžys ir kardiologiniai susirgimai – žudikai Nr.l bei Nr.2. Ir koks brangus yra gydymas. Mes galime to išvengti. Tai nuostabu. Robertas Barefutas: Taip. Ir žinote, kas dar įdomu šiame procese? Kai gydytojas nagrinėja kraujo tyrimus, mato didelį kalcio kiekį. Tada jis sako: “Kraujuje tiek daug kalcio, būtina mažinti jo suvartojimą”. Kalcis kraujuje yra todėl, kad kraujas nešioja jį iš vienos vietos į kitą, nes kalcio visur neužtenka. Neužtenka todėl, kad jo mažai plonojoje žarnoje. Todėl jei Jūs vartosite pakankamai kalcio, kraujuje jo nebus.

Ką gi Jums reikia daryti, kai kraujo tyrime randa kalcio? Šis kalcis yra iš Jūsų ląstelių ir kaulų. Ir atsiranda jis ten todėl, kad plonojoje žarnoje trūksta kalcio. Taigi, jei kraujuje pasirodė kalcis, nenustokite vartoti pieno produktų.

O dėl koralinio kalcio, jo veikimo principas žavėjo mane ir prieš 25 metus, kai Jūsų kompanijos dar nebuvo.

Ar žinote, kad 60-metis žmogus gali pagaminti tik 25% to kiekio rūgšties, kurį gamino būdamas 20-ties. O žmogui sulaukus 60 metų reikia daug kalcio. Kai 20-metis naudoja kalcio papildus, jo skrandyje pasigamina pakankamai druskos rūgšties(skrandžio sulčių), kad tą kalcį pasisavintų. Tačiau kai šiuos papildus vartoja 60-metis, jo skrandyje nėra pakankamai rūgšties, kad pasisavintų kalcį, ir jis paprasčiausiai pašalinamas iš organizmo.

Vartojant koralini kalcį , rūgštis nereikalinga. Jūsų organizmas gauna kalcį jau jonų forma ir jam nereikia didelių pastangų jį įsisavinti. Šis produktas pateikiamas tokia forma, kad organizmas įsisavina jį akimirksniu. Nepaisant to, kad dar nėra baigti tyrimai ir dar daug reikia padaryti nustatant kalcio įsisavinimo laipsnį, jau dabar galiu pasakyti, kad koralinis kalcis suteikia galimybę įsisavinti labai daug šio mineralo. Jei perskaitysite knygą “Kalcio faktorius”, Jūs rasite nuorodas į šimtus mokslininkų, tarp kurių nemažai Nobelio premijos laureatų. Jūs įsitikinsite, kad mano teiginiai patvirtinti mokslu.

Taigi, kalcis yra “bioelementų karalius”, jis vienas svarbiausių mūsų organizmo mineralų ir labai gaila, kad daugumas žmonių kenčia nuo jo trūkumo. Jei mes sugebėsime grąžinti kalcį į žmogaus organizmą, mes 10 kartų sumažinsime sergamumą kraujotakos ligomis ir tiek pat kartų – vėžiu. Bobas Bremneris: Todėl mes čia. Mes bandome paaiškinti žmonėms kalcio svarbą ir nemažai jų daliai suteikėme galimybę įvertinti koralinio kalcio kokybę. Labai svarbu, kad žmonės dalijasi šia teigiama informacija vieni su kitais.

Robertas Barefutas: Aš norėčiau pakomentuoti tuos stebuklingus dalykus, kurie vyksta su žmonėmis, pradėjusiais vartoti koralinį kalcį. Visi vykstantys stebuklai – ne stebuklai. Tai žmogaus organizmo chemija. Po to, kai kalcis padaro organizmą šarminiu, žmogus įsisavina daug daugiau deguonies ir ligos pasitraukia.

Yra apie 150 ligų, atsirandančių dėl kalcio trūkumo. 1996 m. balandžio mėn. „Readers Digest” numeryje išspausdintas straipsnis „Kalcis, magiškas mineralas”. Siame straipsnyje kalbama apie 7-ias sudėtingiausias ligas, kylančias dėl kalcio trūkumo. Tačiau tai tik ledkalnio viršūnė. Realiai tokių ligų yra 150 .

Todėl kai Jūs pradedate įsisavinti kalcį, nėra jokio stebuklo, kad ligos traukiasi. Tai ne stebuklas, o elementari biochemija. Koralinio kalcio pranašumas prieš kitus kalcio produktus yra tas, kad nereikia rūgšties jam suskaldyti į jonus. Koralinis kalcis jau yra joninis ir įsisavinamas iškart.

Nuostabiausia, ką aš žinojau apie koralinį kalcį visus tuos 25 metus yra tai, kad žmonės, kurie gyvena iki 125 metų be gydytojų pagalbos, nežinodami apie tokius susirgimus kaip vėžys, širdies ligos ar Alzgaimeris, visi jie kiekvieną dieną geria „kalnų pieną”(vandenį, tekantį nuo kalnų) ir gauna 70 rečiausių mineralų. Vidutinis amerikietis praktiškai negauna nieko. “Kalnų pienas” prisisotina retais mineralais tekėdamas nuo kalnų,, jūros pienas” jau prisotintas mineralais.

Čia norėčiau pateikti vieną pavyzdį apie retuosius mineralus. Galėčiau valandų valandas kalbėti apie retųjų mineralų įtaką žmogaus sveikatai. Yra toks mineralas-prazeodimas. Daugelis žmonių net nežino, kaip rašyti šį žodį. Šio mineralo mikroskopiniais kiekiais duodavome laboratorinėms žiurkėms, rezultatas – jų gyvenimo trukmė pailgėdavo dvigubai. Bobas Bremneris: Neįtikėtina!

Robertas Barefutas: Tas pats ir su itriu. Aš noriu pasakyti, kad retieji mineralai yra taip pat puiku, kaip ir kalcis. Todėl nuostabu, kad mes jau turime mineralą, apie kurio naudą seniai žinojome. Remdamasis faktais, aš rekomenduoju žmonėms naudoti koralinį kalcį, nes tai didis produktas. Beje, pieną taip pat patariu gerti.

Bobas Bremneris: Jūs žinote, kad mes turime dar vieną puikų produktą. Tai „asimiliatorius”, jis susideda iš 77 natūralių retųjų mineralų ir visos eilės fermentų.

Robertas Barefutas: Taip, aš žinau šį produktą, jis puikus. Jūsų kompanija turi daug puikių produktų. Svarbu suprasti, kad šiuo metu mes negalime gauti pakankamo kiekio retų mineralų. Vidutinio amerikiečio problema – jis praktiškai negauna nieko.

Kiek žmonių, kurie mūsų klausosi, susimąsto apie tai, kodėl miršta jauni sportininkai.

Visus sportininkus vienija vienas dalykas. Kai jie treniruojasi(o treniruojasi jie labai daug), jie prakaituoja. Ištyrę prakaitą mokslininkai rado jame visus retuosius mineralus. Reiškia, šie mineralai pasišalina iš organizmo su prakaitu. O kokiu būdu jie patenka į organizmą? Tik su maistu. Ką mes randame maiste? Jokių retųjų mineralų. Nieko ten nėra. Žinoma, jeigu sportininkai vartos Jūsų produktus, jie bus sveikesni ir nemirs kaip musės.

Bobas Bremneris: Visa tai daro įspūdį. Labai gaila, mūsų laikas baigiasi. Norėčiau padėkoti Bobui, kad jis pasidalijo savo žiniomis.Po to, ką girdėjome, belieka kuo greičiau bėgti pirkti koralinį kalcį. Šiuo metu jį parduoda kompanija Health Technologies Network(Eič Ti En).Produktas gaminamas Japonijoje. Koralai iš koralinio rifo aplink Okinavos salą malami į miltelius ir šiuo metu yra labiausiai biologiškai įsisavinama forma visoje kalcio rinkoje. Aš tik norėčiau dar kartą padėkoti Robertui Barefutui už mums skirtą laiką.

Diktorius: Jūs išgirdote, kiek privalumų turi koralinis kalcis. O dabar paklausykite žymaus tyrinėtojo, maitinimosi specialisto Fredo Kaufmano ir Bobo Bremnerio telefoninio pokalbio. Būtent Fredas atvežė koralini kalci į Ameriką. Paklausykite ir dar geriau suprasite, koks svarbus koralinis kalcis sveikatai. Fredas Kaufmanas: Aš su malonumu dirbu su kompanija Eič Ti En ir esu dėkingas už pakvietimą dalyvauti šiame pokalbyje. Tai labai ilga istorija ir aš nenorėčiau piktnaudžiauti man skirtu laiku, tik norėčiau grįžti į 1980 metus. Tuo metu labai domėjausi vėžio tyrimais ir galų gale mano atradimai atvedė mus prie to, ką turime šiandien.

Kartą buvau išpardavime, tikėjausi nusipirkti paveikslų. Bet ta diena baigėsi dviejų knygų pirkimu. Viena iš jų buvo labai sena Biblija, o kita vadinosi „Rūgštis ir šarmas”. Tada aš dar nežinojau, kokią įtaką mano gyvenimui turės ši knyga. Aš niekaip negalėjau rasti ko nors, kas galėtų reguliuoti pH. Kalbėdamas su gydytojais ir mokslininkais jaučiau, kad tai labai svarbu, nors tuo metu niekas nekreipė į tai dėmesio. Prisimenu daktarą Simone, kuris parašė knygą „Vėžys ir mityba”. Kai po jo paskaitos mes vakarieniavome, aš jo paklausiau: “Daktare Simone, kas gi tas pH, kiek jis svarbus?” Jis nusijuokė ir pasakė: “Fredai, neužmiršk to. Aš žinau vieną gydytoją, kuris dirba prie šios teorijos”. Aš gerai įsiminiau jo žodžius.

Knygoje „Rūgštis ir šarmas”, kurią nusipirkau išpardavime, pasakojama apie tai, kaip atsiranda vienos ar kitos ligos simptomai, šio proceso ryšys su tarpląsteliniu skysčiu ir apie tai, kaip svarbu, kad šis skystis būtų šarminis.

Mūsų ląstelės gamina energiją ir šio proceso rezultate lieka rūgštinės atliekos arba šlakai (t.y. galutiniai perdirbimo produktai, kuriuos reikia pašalinti iš organizmo). Taigi organizmas jau turi rūgštinius šlakus, tai natūralus ląstelių funkcionavimo rezultatas. Tačiau kai mes vartojame rūgštų maistą ir skysčius, atsiranda rūgščių perteklius, kurį organizmas turi subalansuoti.

Šie procesai turi svarbų ir tiesioginį ryšį su mineraliniu kalciu. Aš tvirtai įsitikinęs, kad artimiausiu metu mes pamatysime ryšį tarp tokių ligų, kaip osteoporozė, akmenys inkstuose bei tulžies pūslėje ir rūgštinės organizmo terpės. Organizmas naudoja kalcį rūgšties neutralizavimui. Žmonės, kenčiantys nuo chroniškų ligų, jaučia pastovų nuovargį. Kaltindami medžiagų apykaitą, ieškoma būdų ją pagerinti. Į pH rodiklį kažkodėl niekas nekreipia dėmesio.

Ir be reikalo, nes būtent tada, kai mūsų organizmas rūgštinis, mes silpstame. Ir atvirkščiai, mūsų savijauta gerėja, kai organizmas iš rūgštinio pereina į šarminį. Šis procesas neturi nieko bendro su kokia nors specialia medžiaga, vaistais ar dar kuo kitu.

Tad ką gi daryti, kai organizmas nesugeba atsistatyti pats? Bandydamas išsiaiškinti viską apie koralini kalcį aš turėjau rasti tą, kuris man paaiškintų, kuo skiriasi šie koralai ir kodėl būtent jie tokie naudingi. Vienas iš tokių žmonių buvo korėjietis San Vanas, puikus mokslininkas, parašęs knygą „Pasukti senatvę atgal”. Daug laiko mes aptarinėjome pH klausimą ir aš išgirdau daug ką iš jo knygos. Tai susiję su kraujo pH ir deguonimi. Kad viskas būtų aišku, aš pradėsiu nuo chemiko, vardu Otto Varburgas.

Otto Varburgas gavo Nobelio premiją už rezultatus tyrinėjant deguonies ir vėžio ryšį.

Jis nustatė, kad nė vienas virusas, bakterija ar grybelis negali egzistuoti terpėje, turinčioje deguonies. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad virusai, bakterijos ir grybeliai atsiranda tose organizmo vietose, kurios blogai aprūpinamos deguonimi. Bandykime visa tai susieti su pH. Aš paklausiau San Vano: “Kokiu būdu pH lygio pasikeitimas veikia deguonį?” Jo atsakymas pritrenkė: “Fredai, šarminė kraujo reakcija svarbi tuo, kad sumažėjus pH, kraujyje staigiai sumažės deguonies”. Jis pabrėžė: “Mums būtina suprasti, ką reiškia pH”.

Galiu jums prisipažinti, kad aš dorai nežinojau, kas tai yra pH, nors koledže mokiausi chemijos. Aš žinojau, kad tai yra trumpinys, kad yra skalė, bet kaip tą iššifruoti-nežinojau, Paaiškėjo, kad tai reiškia „potencialus vandenilis”. T.y.pH – tai vandenilio jonų koncentracijos charakteristika. Kraujas visada turi pH 7,35-7,45. Bet koks nukrypimas sukuria problemų, ypač jei jis į rūgštinę pusę. Taigi, Otto Varburgas gavo Nobelio premiją už ryšio tarp virusų, bakterijų, grybelių ir deguonies nustatymą. Kas gi atsitinka, jei kraujo pH nukrypsta į rūgštinę pusę?

90% kraujo sudaro vanduo. Vanduo – tai H20.Du atomai vandenilio ir vienas deguonies. pH nusako vandenilio jonų būklę. Jeigu yra didelė vandenilio jonų koncentracija, tai pH bus mažesnis nei 7, ir tai bus rūgštinė būklė.

Kitaip tariant vanduo – tai vandenilis ir deguonis. Pašalinus deguonį, vandens jau nėra. Yra tik vandenilis. Iš to seka, kad jei yra vanduo, tai visada yra vandenilis ir deguonis. Tačiau jei vandens būklė rūgštinė, tai deguonis taip surištas, kad jis jau nėra laisvas. Kai padaugėja deguonies, pakyla ir pH rodiklis. Taigi, kas atsitinka kraujui, kylant pH rodikliui.

Daktaras Vanas pabrėžė, kad jei kraujo pH pakyla tik per 0,15 dalių, tai laisvo deguonies padaugėja iki 65%.

Ir jei vėl prisiminsime daktarą Otto Varburgą, tai suprasime, kas nutinka virusams, bakterijoms ir grybeliams – jie žūsta. Kita vertus, kai mes geriame tokius gėrimus, kaip kola, kava ir 1.1., mūsų kraujas natūraliai tampa šiek tiek rūgštinis. Tik šiek tiek, o deguonis jau nelaisvas.

Kad geriau tai suprastume, prisiminkime, kas vyksta Šiaurės Rytų Amerikoje lyjant rūgščiam lietui. Ten daug ežerų ir tvenkinių, kuriuose negyvena žuvys vien dėl rūgštaus lietaus. Kas gi atsitiko su deguonimi? Jei Jūs atsimenate, kad H20 – tai vanduo, vadinasi su juo kažkas nutiko, jei surišo deguonį.

T.y. deguonis yra, tačiau jis nelaisvas.

Dar kartą noriu patvirtinti, kad jei iš vandens pašalintume deguonį, tai jau nebūtų vanduo. Vadinasi, jei yra vanduo ir mes norime, kad jame plaukiotų žuvys, turime suteikti joms galimybę kvėpuoti. Jei vandenyje yra deguonies, bet jis surištas, reikia jį išlaisvinti. Ir kai tik atsiras deguonis, kurį galima įsisavinti, žuvys galės kvėpuoti, vadinasi, gyventi. Tas pats vyksta ir su mūsų krauju. Jei kraujo pH didelis, tai reiškia, kad jame yra daug laisvo deguonies . Todėl patekus į kraują virusui ar bakterijai, deguonis juos sunaikins.

Mes neturime pamiršti, kad svarbiausias mūsų tikslas yra ne panaikinti skausmą ar išgyti, bet sudaryti tokią situaciją, kai apsivalymo, balanso ir maitinimosi dėka organizmas pats galėtų sveikti. Čia labai svarbus yra kraujo pH balansas.

Bobas Bremneris: Tai bent! Aš ką tik baigiau skaityti Karsono Piršo knygą „Ką aš daryčiau, jei vėl susirgčiau vėžiu”. Šios knygos autorius – dietologas, kuriam prieš 24 metus nustatė neoperuojamą skrandžio vėžį. Kadangi vėžys neoperuojamas, tai Karsoną perspėjo, kad po kurio laiko reikia laukti metastazių ir ko tikėtis vėliau. Todėl jis neturėjo kitos išeities, kaip ieškoti būdų pakeisti šią situaciją. Tai ir atvedė jį prie žmogaus organizmo pH tyrinėjimų.

Jo nuomone, didžiausias XX a. atradimas, tyrinėjant vėžį, yra deguonies poveikio piktybinėms ląstelėms nustatymas. Tai vyksta, keičiant organizmo skysčių pH, pakeliant jį iki 7,1-7,5 rodiklio. Savo knygoje jis pasakoja apie Okinava salos gyventojus, kurie ilgai gyvena dėka šarminio vandens, prisotinto kalcio. Jis nuoširdžiai tiki, kad jei Jūs palaikysite organizmo skysčių pH aukščiau 7, Jūs niekada nesirgsite vėžiu. Šioje knygoje jis rašo apie kalcio deficito ir žemo pH ryšį ir rekomenduoja kalcio papildus kaip išeitį, norint pakelti organizmo pH. Tai be galo įdomu. Fredas Kaufmanas: Kas įdomu? Ar tai, kad jis paminėjo Okinavą? Bobas Bremneris: Taip.

Fredas Kaufmanas: Ir, žinoma, seniausias žmogus pasaulyje. Gal buvo ir kitų, tačiau šis faktas užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Šis žmogus gyveno Tokušimo saloje. Kai mokslininkai ėmė tirti šį klausimą, jie nustatė, kad sala sudaryta iš koralų taip, kaip Havajai – iš lavos. Jie net neįtarė, koks atradimas seka toliau, tik užfiksavo faktą. Taigi, šis ilgaamžis išgarsėjo.Jo garbei pastatė paminklą. Jis ne tik ilgiausiai gyveno, bet ir dirbo ilgiausiai.Jo ilgaamžiškumas nebuvo susijęs su gyvenimo būdu, nes žmogus vartojo alkoholį ir rūkė. Todėl buvo labai įdomu išsiaiškinti tokio ilgaamžiškumo priežastis. Čia galimi du variantai. Arba šis žmogus pasižymėjo išskirtine sveikata ir tokių žmonių galima rasti ir kitose žemės vietose, arba yra kažkas bendro tarp grupės žmonių, kuriai priklauso ilgaamžis.

Atliekant tyrimus paaiškėjo, kad Okinavos ir Tokušimos salų gyventojai skiriasi nuo vidutinio statistinio japono. Statistiniai duomenys parodė, kad sergamumas širdies-kraujagyslių ligomis, vėžiu, infarktu ir insultų kiekis šiose salose daug mažesnis, nei visoje Japonijoje. Taigi, kalbame ne apie laboratorinį atradimą, o apie egzistuojančių faktų analizę ir jų priežastis. O viso to priežastis – vanduo, prisotintas kalciu ir kitais mineralais, kitaip tariant – koralai.

Bobas Bremneris: Tęsiu pasakojimą apie Karsoną Pirsą ir jo knygą. Štai ką jis rašo: “Aš nusprendžiau, kad jei gyvybė vandenyje palaikoma labai sveikame lygyje, tai būtent pH palaikymas tam tikrame lygyje padės atsikratyti vėžio ir kitų ligų, kuriomis mes sergame. “Prie šių žodžių pridėkite paslaptį žmogaus, kuris dirbo iki 105 metų, o išgyveno daugiau kaip 120 metų. Jis gėrė vandenį, perleistą per salos koralinį filtrą, prisotintą kalcio ir kitų mineralų. Dar pridurkime, kad šių salų gyventojai viršija gyvenimo trukmės vidurkį.

Koralini kalcį jau galima nusipirkti, tačiau nežinia ar taip būrų, jei nebūtų susidomėta šiuo klausimu.

Diktorius: Dabar mes patrauksime į Havajus ir paklausysime vieno iš kompanijos Eič Ti En steigėjų Bobo Bremnerio interviu.

Bobas Bremneris: Sis vanduo pakelia žmogaus organizmo skysčių pH ir sudaro šarminę aplinką. Mano giliu įsitikinimu, viskas, ką geriausio galime padaryti savo organizmui, tai pakelti jo pH. Jį nustatyti labai paprasta. Nueikite į vaistinę ir nusipirkite lakmuso popierėlių. Šį popierėlį įsidėkite į bumą. Taip patikrinsite seilių pH. Tai atlikti būtina praėjus dviems valandoms po valgio. Jei rezultatas didesnis nei 7 – Jūs visiškai sveikas, jei rodiklis žemesnis – turite sveikatos problemų.

Daktaras K.Pirsas savo knygoje nurodo keletą vėžio atsiradimo priežasčių. Viena jų – kalcio deficitas, kita – žemas žmogaus organizmo pH.

Daugelis šiandieninių gėrimų ir maisto produktų yra rūgštiniai. Vanduo, kurį mes geriame, ypač rytinėje JAV pakrantėje, labai rūgštus. Kai aš gyvenau Ričmonde, ten lydavo lietūs, rūgštūs kaip actas. Taigi, organizmas pastoviai kovoja su rūgšties pertekliumi. Jūs geriate nealkoholinius gėrimus, tačiau ar žinote, kad jų pH yra 2,2-2,5.Kad neutralizuotumėte šią rūgštį, Jūs turite išgerti 35 stiklines vandens, kurio pH-10.

Organizmas nuolat ieško rezervų didelio rūgšties kiekio neutralizavimui. Vienintelis šarmo šaltinis -kaulai, t.y. kaulų kalcis. Taigi, kai mes rūgščiai maitinamės, mes nuolat išnaudojame kalcį. Interviuotojas: Apie kokius rūgščius gėrimus Jūs kalbate? Bobas Bremneris: Tai koka-kola, pepsi-kola ir kiti. Visi jie rūgštiniai. Interviuotojas: O kaip su vaisiniais gėrimais?

Bobas Bremneris: Vaisiniai gėrimai nėra labai blogi.Be to, į jį Jūs galite dėti koralinį kalcį. Pirma-Jūs neutralizuosite dalį rūgšties, antra-paskaninsite gėrimą.Bet tai mano asmeninė nuomonė. Interviuotojas: Grįžkime prie vėžio. Jūs negalite nueiti į vaistinę, ligoninę ar dar kur ir paprašyti vaistukų nuo vėžio. Ką galima patarti žmogui? Kaip Jūs tą darote?

Bobas Bremneris: Aš norėčiau pasiremti K.Pirso knyga, kurioje jis nurodo kalcio deficitą kaip vėžio priežastį, o žemą organizmo pH – kaip šią problemą stiprinantį faktorių. Jo nuomone, jei organizmo pH daugiau nei 7,1, vėžys neišsivystys, o kai pH didesnis nei 7,4,jau atsiradęs auglys gali dingti.

Žmogaus organizmo pH galima reguliuoti. Savo knygoje K.Pirsas pasakoja apie eksperimentą, kurį prieš daugelį metų atliko vienas mokslininkas. Jis viščiuko širdį laikė sūriame tirpale, kurio pH tarp 7,1 ir 7,4. Kasdien keitė vandenį, palaikydamas pastovų šarminį lygį. Širdis plakė 28 metus, kol mokslininkui nusibodo keisti vandenį, ir jis nutraukė eksperimentą. Tačiau jei vanduo būtų buvęs rūgštus, viskas būtų pasibaigę daug anksčiau.

Aš manau, kad artimiausiais metais pH lygio nustatymas bus pirmasis testas, kurį atliks gydytojai savo pacientams.

Svarbiausia, kad tai galima atlikti paprasčiausio lakmuso popierėlio pagalba. Kad nesuklystume, testą geriausia atlikti dvi valandos po valgio. Jei Jūsų pH lygis žemas, tai geriausia priemonė -kokybiškas vanduo. Jei Jūs norite gerti vandenį, kuris stiprintų sveikatą, Jums reikia žemo pralaidumo, t.y. labai šarminio vandens. Vandenyno vandens pH lygis svyruoja nuo 7,8 iki 8,1.Tai akivaizdžiai geriausias pH rodiklis.

Labai įdomūs tyrimai buvo atlikti su banginiais. Paaiškėjo, kad seno banginio ląstelių struktūra visiškai nesiskiria nuo jauniklio. Manoma, kad tai susiję su tuo, kad banginiai gyvena labai šarminėje aplinkoje. Tuo tarpu pH lygiui esant 6, žuvys upėse ima gaišti, o esant 3 – gyvybė praktiškai negalima. Kai kuriose Europos ir Amerikos Rytų pakrantės upėse gyvybė visiškai išnyko po to, kai jų vanduo tapo labai rūgštus.

Mūsų organizmą sudaro 75 trilijonai ląstelių, kurios gyvena skystyje, užpildančiame mūsų kūną. Tai labai panašu į upės vandenį. Jei vanduo upėje tampa labai rūgštus, žuvys žūsta. Mūsų organizmą galima palyginti su dideliu akvariumu, kuriame reikia keisti vandenį ir palaikyti jį šarminiu, kad mažos žuvytės, t.y. ląstelės, išliktų gyvos.

Interviuotojas: Ar Jūs žinote ką nors apie straipsnį „Riders Daidžest” žurnale, pasakojantį apie kalcį.

Bobas Bremneris: Taip, žinoma. Šis straipsnis vadinosi „Kalcis. Tas magiškas mineralas” Jame kalbama apie tai, kad aukštas spaudimas, osteoporozė – tai kalcio deficito pasekmė.Bet pasirodo, kad su kalcio deficitu surišta daug daugiau ligų. Būtent dėl kalcio trūkumo atsiranda akmenys inkstuose.Ir taip pat labai blogai, kai kalcio organizme yra perdaug, nes tai mineralas, kurį labai sudėtinga įsisavinti.

Interviuotojas: Palaukit, palaukit. Ties tuo sustokime. Jūs sakote, kad negalima įsisavinti per daug kalcio.Gi aš girdėjau visiškai priešingą nuomonę.

Bobas Bremneris: Kalcis sunkiai įsisavinamas. Tam, kad žmogus galėtų jį įsisavinti, kalcis turi būti joninės formos. T.y. organizmas turi išskirti labai daug skrandžio rūgšties, kad suskaidytų kalcį į jonus. Būtent todėl daugelio žmonių naudojami kalcio preparatai taip sunkiai įsisavinami. Mūsų koralinis kalcis jau yra joninės fonuos, todėl įsisavinamas lengvai.

Jei kalcis būtų lengvai įsisavinamas, mes neturėtume problemų su osteoporoze, tampančia epidemija.30% 60-mečių vyrų ir 50-mečių moterų serga osteoporoze.

Ir dar nuostabiau, kad koralai Sango, iš kurių gaminamas koralinis kalcis , yra tokios pat struktūros kaip ir žmogaus kaulai. Todėl koralai Sango sėkmingai naudojami kaip kaulo pakaitalai persodinimo operacijose.

Dabar norėčiau pakalbėti apie deguonį. Būtina palaikyti aukštą deguonies lygį ypač ląstelėse. Kai pH rodiklis aukštas, atsiranda daug laisvo deguonies. Jei pH rodiklis pakyla 0,15 dalimi, tai laisvo deguonies padaugėja iki 65%>.Tai ypač svarbu pasaulinio garso sportininkams. Daug sportininkų pagerino savo rezultatus, naudodami mūsų kalcį.

O dabar paklausykime žmonių, vartojančių koralinį kalcį. Kalbamės su Mattu Snelu, profesionaliu amerikietiškojo futbolo žaidėju.

Mattas Snelas: Futbolą žaidžiau 18 metų. Pradėjau dar mokykloje, po to-koledže ir 10 metų žaidžiau kaip profesionalas. Buvau susilaužęs abiejų kojų kelių girneles. Man pastoviai skaudėjo. Šis skausmas buvo panašus į buką dantų skausmą ir sustiprėdavo keičiantis orui ar atmosferos slėgiui. Aš konsultavausi su daugeliu ortopedų ir jie visi tvirtino: “Nieko jau negalima pakeisti. Jūsų kelių sąnariai deformuoti ir Jūsų laukia kelio sąnario keitimo operacija. “Man, žinoma, labai nesinorėjo to daryti, bet skausmas buvo toks stiprus, kad aš būčiau padaręs bet ką, kad tik jis liautųsi. Gydytojai patarė mokytis kentėti.

Aš išbandžiau daug priemonių, kol kartą draugas man papasakojo apie koralinį kalcį. Sakau Jums ranką pridėjęs prie širdies: po dviejų savaičių patinimai ir uždegimai ėmė mažėti. Iki to laiko, kol aš pradėjau gerti vandenį su koraliniu kalciu, aš sunkiai beišvesdavau lauk šunį. Negalėjau bėgioti, net golfą žaisti. Kelias savaites pagėręs vandenį su koraliniu kalciu pastebėjau, kad skausmas mažėja. Aš ramiai miegu. Pradžioje net nemaniau, kad tai susiję su koraliniu kalciu. Pamaniau, kad tai ligos remisija.. Koralinį kalcį vartoju jau 6 ar 8 mėnesius. Nebėra kelių patinimų, uždegimas praėjo, ir aš ne tik žaidžiu golfą, bet vaikštau ir net bėgioju. Įsigijau treniruoklį nors anksčiau net negalėjau svajoti apie treniruotes. Tai stebuklas.

Aš daug kartų girdėjau tokias futbolininkų kalbas: “Norėčiau nesuluošintas baigti savo sportinę karjerą, kad galėčiau žaisti su savo vaikais.”.(Nepamirškime, kad kalbame apie amerikietišką futbolą).Mano vaikai užaugo ir pasirodė, kad yra gyvenime daugybė dalykų, kurių anksčiau aš negalėjau daryti. Dabar, po 6 ar 8 mėnesių koralinio kalcio vartojimo, aš galiu! Kartais aš perlenkiu lazdą ir treniruojuosi intensyviau, nei reikėtų. Tada atsiranda jautrumas. Vienintelis dalykas, kurį aš padarau, tai suberiu pakelį koralinio kalcio į tai, ką tuo metu geriu, ir po kelių valandų viskas praeina, o aš galiu treniruotis toliau.

Kad koralinis kalcis nuostabus dalykas, galiu patvirtinti savo pavyzdžiu. Norėčiau rekomenduoti jį visiems, kas turėjo traumas, nesvarbu, ar tai profesionalus sportininkas, golfo žaidėjas, ar mėgėjas vaikščioti pėsčiomis. Visi, kurie nenorite jausti skausmo, pabandykite koralinį kalcį. Po kelių savaičių pajusite jo poveikį.

Žakas Uaitcharstas: “Aš mokyklos treneris, o čia mano sūnus Amonas. Jis yra JAV lengvosios atletikos rinktinės narys. Dabar jis mylią prabėga per 3,8.Mes naudojame endura-max, tikėdamiesi pasiekti tokį lygį, kurio niekas nesitiki. Bet dabar kalbėsiu ne apie jį, o apie save.

Kai mano žmona ir svainis pakvietė į susitikimą su Eič Ti En, aš sutikau labai nenoriai. Nenorėjau, kad kas nors sužinotų apie mano problemas. Kažkada žaidžiau krepšinį ir nenorėjau kad paaiškėtų, jog nebegaliu varinėti kamuolio. Aš išvis negaliu jo išlaikyti rankose. Todėl teko mesti trenerio darbą. Aš nebežinojau ką daryti.Ir noriu pasakyti, kad tai tiesiog fantastinė kompanija. Ji padarė stebuklą. Dabar aš galiu vaikštinėti ir sugniaužti kumščius. Galiu greitai nueiti iki mokyklos. Kol kas negaliu žaisti kamuoliu, tačiau kas žino? Aš tikiu koraliniu kalciu bei auksiniu palengvėjimu.

Diktorius: Dabar paklausykime vieno Deivo van Helingerio, vieno žinomiausių fizinio parengimo trenerių Amerikoje. Jis 13 metų treniruoja Floridos universiteto futbolo komandą ir 11 iš jų ši komanda laimi JAV taurę. O tai jau lygos rekordas. Dabar jis treniruoja Didžiosios Britanijos olimpinę gimnastikos rinktinę. Jis taip pat yra vokiečių futbolo komandos personalinis treneris. Deivas van Helingeris: Aš labai džiaugiuosi galėdamas papasakoti apie produktus, kurie padėjo man ir padės daugeliui žmonių. Su šiais produktais susipažinau, kai turėjau galimybę pamatyti savo kraują per mikroskopą. Kai aš pamačiau, kaip per 10 min. pasikeitė kraujo vaizdas, buvau sukrėstas.

Svarbiausia buvo tai, kad po 3 savaičių manęs laukė kelio operacija. Kai man darė šį eksperimentą, aš išgėriau 2 tabletes asimiliatoriaus, užgėriau vandeniu su koraliniu kalciu ir po 15 min. pajutau pasikeitimus kelyje. Prieš tai man smarkiai skaudėjo vidurinėje kelio dalyje. Aš pasilenkiau pačiupinėti kelį ir nepajutau skausmo. Ėmiau vaikštinėti pirmyn atgal, tačiau man neskaudėjo. Prieš tai dariau tyrimus ortopedinėje klinikoj e. Gydytoj ai sakė, kad būtina operacija, nes gali būti cista, gal susikaupęs kalcio perteklius, o gal tai artrito pradžia. Tačiau kai pradėjau gerti asimiliatorių po 2 tabletes 3-kart dienoje, užgerdamas vandeniu su koraliniu kalciu, daugiau nebeturiu problemų. Nuo to laiko praėjo tik 6 mėnesiai!

Nuostabu, kaip pasikeitė mano gyvenimas nuo to laiko, kai pradėjau vartoti šiuos produktus. Aš mėgstu bėgioti, užsiimu kitais įdomiais dalykais, ir dabar manęs niekas nevaržo.

Kai man tikrino kraują, kartu su manimi buvo dar vienas garsus sportininkas iš Pensilvanijos. Jis taipogi pamatė, kaip per 10 min. pasikeitė jo kraujas ir buvo priblokštas. O šis vaikinas žmogaus organizmą žino geriau už visus JAV sportininkus. Todėl būkite tikri, kad daug sportininkų artimiausiu laiku norės pabandyti šį produktą. Ir mes džiaugiamės, kad yra produktas, galintis realiai mums padėti. Aš laimingas, kad galiu jums apie tai papasakoti.

 

 

Tai stulbinantys produktai! KORALINIS KALCIS

Mes siūlome koralinį kalcį. Šis produktas, ištirpintas geriamajame vandenyje, padeda sureguliuoti rūgštinę ir šarminę Jūsų organizmo pusiausvyrą. Kai tas nutinka:

  • Pagerėja sąnarių lankstumas ir raumenų tonusas,
  • Jūs įsisavinate daugiau kalcio,
  • Pagerėja cukraus apykaita, susireguliuoja kraujo spaudimas,
  • Išsivalo inkstai, plonoji žarna ir kepenys,
  • Pagerėja kraujo apytakos ir virškinimo sistemų darbas,
  • Jūsų organizmas neutralizuoja rūgšties poveikį.

Koralinis kalcis registruotas Lietuvoje.

 

 

Šį bei daugelį kitų produktų galite įsigyti mūsų sveikatingumo klube „Koralas“.

www.koralas.lt

Susisiekite su mumis tel. nr. +370 670 93104 arba e-meil info@koralas.lt

Produkto užklausos forma:

Turite klausimų apie šį produktą? Užpildykite laukus ir spauskite siųsti ir mes Jums atsakysime.

slide